Hizmet Şartları

 1. Koşullar:
 2. Bu Hizmet Koşulları Çerçevesinde:
  "UBM Asia" demek; UBM Asia Limited'dir;

  "Kullanıcı" tanımı, websitesini kullanan üye ve ziyaretçilerdir;
  "Tedarikçi Üye" tanımı; websitesine üye olmayı kabul eden ve UBM Asia'ya üyelik başvurusu ücretini ödemiş olan kullanıcıdır;
  "Kayıtlı Ziyaretçi" demek, websitesini ziyaret ederek, UBM Asia tarafından talep edilen üye kaydı formunu doldurmuş, UBM Asia tarafından onay verilerek, websitesinin ilgili alanlarına giriş hakkı verilmiş olan kişi'dir;

  "Kayıtlı olmayan Ziyaretçi", herhangi bir site ziyaretçisi ve herhangi bir Tedarikçi üyesi veya Kayıtlı Ziyaretçi olmayan ve websitesinin sadece belirli alanını görüntülemeye izni olan demektir;

  "Ziyaretçi" tanımı; kayıtlı ziyaretçi ve üye kaydı yapmamış olan ziyaretçi;

  "Websitesi" tanımı, sadece JewelleryNetAsia tarafından temin ve tedarik edilen bilgi ve hizmetlerle sınırlı kalmamak koşuluyla, JewelleryNetAsia'dır;
  "Portal" means JewelleryNetAsia, including but not limited to the information and services provided by JewelleryNetAsia;

 3. Koşul ve Şartların Kabulü:
 4. Bu Hizmet Koşulları UBM Asia ve site kullanımını gerçekleştiren kullanıcıyla, websitesinin kullanımına yönelik belirlenmiş geçerli koşul ve şartları belirtir. Websitesine giriş yaparak, Onayla, Kabul Et, vb. butonlara ve link, yönlendirmelere ya da UBM Asia tarafından oluşturulmuş benzeri link, yönlendirme ve butonlara tıklayarak, Kullanıcı bu Hizmet Şartlarını ve Websitesi kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

 5. Ziyaretçiler:
 6. Kayıtlı Ziyaretçiler, websitesinde, UBM'in takdir ettiği alanlara girebilir, servis ve hizmetlerinden yararlanabilirler. Kayıtlı olmayan ziyaretçiler ise sadece belirli alanlara girebilirler. Ziyaretçiler ise websitesi genelinde, halka açık olan alanlar dışındaki sayfalara giremezler ve kayıtlı kullanıcı, kullanıcı adı ve şifresini kullanamaz.

 7. Üyelik Hesabı, Şifre ve Güvenlik:
 8. Üyeler, websitesi hizmet koşullarını kabul edip,onayladıktan ve üye kaydını oluşturduktan sonra kendilerine kullanıcı adı ve şifreleri UBM Asia tarafından gönderilir. Bu kullanıcı adı ve şifresi, kullanıcının sorumluluğunda olup, kullanıcı bu bilgileri muhafaza etmekle yükümlüdür. Aksi takdirde, bu bilgilerin kaybolması ve/ veya kendi hesap bilgileri ile bir başkasının websitesine giriş yaparak, kullanım koşullarına aykırı davranışta bulunması halinde meydana gelebilecek tüm maddi ve manevi zarardan kullanıcı sorumludur.

 9. Hizmetlere Erişim:
 10. Hem Üyeler, hem de ziyartçiler, UBM Asia tarafından sunulan, herkese açık olan birden çok ücretsiz servisten yararlanabilir. Üyelerin, UBM Asia Üyelerine sunduğu, ücretli hizmetler bölümüne giriş hakkı bulunur. UBM Asia, farklı kategorilerde üyelik sınıfları yaratabilir ve farklı kullanım seçenek ve koşulları oluşturabiliir. UBM Asia, UBM Asia sistemi üzerinde yer alan tüm sunduğu servis ve hizmetlerinde, önceden herhangi bir uyarı ya da ücret iadesi yapmaksızın, dilediği bir zaman değişiklik yapabilir. Buna, herhangi bir Üye ve/veya Zİyaretçiden herhangi bir sebeple, kimlik kodu, şifre değiştirmesi talebinde bulunabilir ve işlem gerçekleştirilene kadar giriş iznini vermeyebilir.

 11. Hizmet ve Şartlarda Değişiklik:
 12. UBM Asia bu Hizmet Şartlarında (belirli bir ya da birden çok kısmında) Kullanıcı ile ilgili, kullanıcıya herhangi bir uyarıda bulunmadan dilediği zaman, değişiklik gerçekleştirebilir. Kullanıcının bu yapılan yeni düzenleme ve değişikliğin herhangi birine razı olmaması halinde, Kullanıcının resmi bir yazı ile bu durumu ve üyeliğinin sonlandırılmasına yönelik yazılı talebini faks ya da posta yoluyla UBM Asia'ya bildirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, bu değişiklikler kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır. Kullanıcının Hizmet Kullanımına devam etmesi şu şartlara bağlıdır: (1) Hizmet Koşulları ve değişikliklerinin, Kullanıcı tarafından kabul edilmesi; ve(2) Bu Hizmet Koşulları ve değişikliklerinin, Kullanıcı tarafından kabul edilerek bu kurallara riayet edilmesi.

 13. Üye ve Ziyaretçi arasındaki alışveriş:
 14. Websitesinin kullanımı, Üyenin ve Ziyaretçinin birbirleriyle iletişim kurmalarına, karşılıklı kontrat ya da anlaşma yapmalarına ("Alışveriş") olanak sağlar. UBM Asia, bu Alışveriş'te herhangi bir taraf değildir ve bu bağlamda Üye ve Ziyaretçi arasındaki bu ilişkide hiçbir sorumluluk kabul etmez. UBM Asia, Ziyaretçi ve Üye arasındaki bu ilişkiden kesinlikle sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Ürünler, hizmetler, ürünlerin garantisi, kalitesi, yasallığı ya da hizmetler ile ilgili Ziyaretçi ve Üye arasındaki bu ilişkinin sorumluluğu Üye ve Zİyaretçiye ait olup, UBM Asia'nın hiçbir şekilde bir taraf olmadığını ve çıkabilecek ihtilaflar halinde sorumlu olmadığını ve sorumlu tutulamayacağını, Ziyaretçi ve Üye peşinen kabul eder.

 15. Kullanıcı Davranışları:
 16. User's use of the Website is subject to all applicable, local, state, national and international laws and regulations. User agrees to comply with Hong Kong law regarding the transmission of technical data exported from Hong Kong through the Website; not to use the Website for illegal purposes; not to interfere to disrupt networks connected to the Website; and to comply with all regulations, policies and procedures of networks connected to the Website. The Website makes use of the Internet to send and receive certain messages; therefore, User's conduct is subject to Internet regulations, policies and procedures. User agrees not to transmit through the Website any unlawful, harassing, libelous, abusive, threatening, harmful, vulgar, obscene or otherwise objectionable material of any kind or nature. User further agrees not to transmit any material that encourages conduct that could constitute a criminal offense, give rise to civil liability or otherwise violate any applicable local, state, national or international law or regulation. Attempts to gain unauthorised access to any computer systems related to or supporting the Website are prohibited. Each Member is solely responsible for the contents of his or her listing through the Service. UBM Asia may, at its sole discretion, immediately terminate the Services or access to any part of the Website for a Member or Visitor should their conduct fail to conform to the terms listed in these Terms of Services. Where Users collaborate with each other as a result of use of the Website, they do so as independent contracting parties and the User acknowledges that UBM Asia will not in any way be construed as a party to such collaboration nor be liable or responsible in any way for the dealings of such collaboration or the parties to such collaboration.

 17. Garanti Şartları
 18. (A) KULLANICI, HİZMET KULLANIMININ KENDİ RİSKİ OLDUĞUNU KABUL EDER. VERİLEN HİZMET, "MEVCUT"TAKİ ŞEKİLDEDİR. (B) UBM ASIA, HERHANGİ BİR HAK İHLALİ OLUP OLMADIĞINI,AMACA UYGUN OLMAYAN DAVRANIŞLARDAN VE BUNLARLA SINIRLI KALMAYARAK BENZERİ KONULARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. (C) UBM ASIA, SUNDUĞU HİZMETİN, KULLANICILARIN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAYACAĞINI GARANTİ ETMEZ YA DA HİZMETİN HATASIZ, GÜVENLİ VE ZAMANINDA OLACAĞINI GARANTİ ETMEZ;(D) KULLANICILAR, HERHANGİ BİR METARYELİN VE / VEYA İLANIN, İNDİRİLEN YA DA İÇEREN HERHANGİ BİR BİLGİNİN SADECE VE TAMAMEN KENDİ SORUMLULUKLARINDA OLDUĞUNU, BUNA BAĞLI RİSKİN DE KENDİ SORUMLULUĞUNDA OLDUĞUNU, UBM ASIA'NIN BU NOKTADA HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU BULUNMADIĞINI OKUYUP, ANLADIĞINI VE TÜM BU KURALLARI KABUL ETTİĞİNİ BEYAN EDERLER. (E) UBM ASIA, KULLANICILAR TARAFINDAN YAYINLANAN VEYA BELİRTİLEN, HERHANGİ BİR MAL, ÜRÜN VEYA HİZMETLE İLGİLİ HİÇBİR GARANTİ VERMEZ VE SORUMLULUK KABUL ETMEZ. (F) UBM ASIA HERHANGİ BİR ÜYENİN, BİR BAŞKA ÜYE VEYA ÜYELER İLE İLGİLİ YAPTIĞI İŞLEMLER, SUNULAN ÜRÜNLER VE HİZMETLERLE İLGİLİ HİÇBİR GARANTİ, SORUMLULUK VE TAAHHÜT KABUL ETMEZ. (G) KULLANICILAR TARAFINDAN OLUŞTURULAN HİÇBİR ÜRÜN,FOTOĞRAF,HİZMET, SÖZLÜ VEYA YAZILI OLARAK KULLANICILARIN BİRBİRİ ARASINDAKİ İLİŞKİ, İLETİŞİM VE ANLAŞMAZLIKLARDAN UBM ASIA HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU DEĞİLDİR, SORUMLU TUTULAMAZ.

 19. Sorumluluk ve Yükümlülüklerin Sınırlandırılması::
 20. (A) UBM Asia will not be liable for any delays in delivery and/or non-delivery of materials, services and/or data in the event of an act of God, action by any government entity, transportation, strike, network difficulties, electronic malfunction, etc. related to the Website howsoever arising. (B) UBM Asia does not represent or warrant that the Website will meet the objectives or needs of the User. (C) In no event will UBM Asia be liable for any failure, disruption, downtime, interruption, delay, inaccuracy or any other nonperformance related to the Website. (D) UNDER NO CIRCUMSTANCES WILL UBM ASIA BE LIABLE FOR ANY DIRECT, INDIRECT, INCIDENTAL, SPECIAL OR CONSEQUENTIAL, EXEMPLARY OR PUNITIVE DAMAGES OF ANY KIND ARISING OUT OF OR IN CONNECTION WITH THE USER'S ACCESS TO, OR USE OF THE WEBSITE, RESULTING FROM THE USE OF OR THE INABILITY TO USE THE SERVICES OR THE WEBSITE, FOR COST OF PROCUREMENT OF SUBSTITUTE GOODS AND SERVICES, RESULTING FROM ANY GOODS OR SERVICES PURCHASED OR OBTAINED OR MESSAGES RECEIVED OR TRANSACTIONS ENTERED INTO THROUGH THE SERVICE OR THE WEBSITE, OR RESULTING FROM UNAUTHORISED ACCESS TO OR ALTERATION OF USER'S TRANSMISSIONS OR DATA, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO DAMAGES FOR LOSS OF PROFITS, USE, DATA OR OTHER INTANGIBLE, EVEN IF UBM ASIA HAS BEEN ADVISED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGES.
  In the event that this exclusion of liability is held by a court of competent jurisdiction to be unlawful but that liability may be lawfully limited, UBM Asia's aggregate total liability to any User for all such damages and losses shall be limited to the greater of the subscription fees paid by the User suffering loss during the 12 months preceding the event giving rise to liability and US$100.

 21. Fikri Mülkiyet ve Kişisel Haklar:
 22. Bu sitenin ziyareti ve kullanımı UBM Asia'nın özel denetimine tabidir. UBM Asia ya da Websitesi'ndeki içerik tedarikçileri, tüm içerik ve ürünlerin telif hakkı ve lisansına sahiplerdir. Kullanıcıların, bu içerikleri izinsiz kullanması, herhangi bir şekil veya formatta kopyalaması, çoğaltması, çevirisini yapması ve başka bir mecrada kullanması, UBM Asia'nın ya da içerik sahibinin yazılı onayı olmaksızın kesinlikle yasaktır.

  UBM Asia, fikri mülkiyet haklarına saygılıdır ve kullanıcılarından da aynısını bekler. UBM Asia, kendisinin, başkalarının ve diğer üyelerin fikri mülkiyet ve telif haklarına saygı gösterilmemesi durumunda, ihlali gerçekleştiren kişinin veya kurumun üyeliğini iptal etme, verdiği hizmetleri sonlandırma hakkında sahiptir. Eğer çalışmanızın kopyalandığını ya da izinsiz erişildiğini düşünüyorsanız anında detaylı bilgi ile tarafımızla bağlantıya geçebilirsiniz. Bu konuda bağlantıya geçmenizi takiben, ilgili araştırma tarafımızdan gerçekleştirilerek, gereği yapılacaktır.

  Bu websitesi, UBM Asia tarafından sağlanan ya da üçüncü partiler tarafından sağlanan bilgileri içerebilir. Bu bilgiler, UBM Asia tarafından herhangi bir kişi, kurum, ürün ya da hizmet noktasında tavsiye niteliğini taşımaz. UBM Asia, bu bilgilerin herhangi birisinin güncellenmemesinden ya da bilgilerin eksik veya hatalı olmasından sorumlu tutulamaz. UBM Asia, bu bilgilere kefil değildir. Bu bilgilerden herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz ve bu bilgilerin kullanımından doğabilecek tüm risk, bilgiyi kullananın risk ve sorumluluğundadır.

  Herhangi bir içerik talebinizle ilgili admin@jewellerynetasia.com adresine email atınız.

 23. Teminat ve Tazminatlar:
 24. Kullanıcı, zararlı olabilecek davranışlarda bulunması halinde, UBM Asia'nın, ortaklarının, bağlı olduğu grubun, iştiraklerinin, direktörlerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının ve üçüncü partilerin yasal masraflar dahil, her türlü zararını karşılamakla yükümlüdür. Buna ek olarak, her bir üye ve ziyaretçi UBM Asia'nın, ortaklarının, bağlı olduğu grubun, iştiraklerinin, direktörlerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının haklarını korumakla yükümlüdür, buna ek olarak herbir kullanıcı ve ziyaretçi UBM Asia'nın, ortaklarının, bağlı olduğu grubun, iştiraklerinin, direktörlerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının, yasal masraflar dahil, her türlü zararını karşılamakla yükümlüdür. Buna ek olarak, her bir üye ve ziyaretçi UBM Asia'nın, ortaklarının, bağlı olduğu grubun, iştiraklerinin, direktörlerinin, iş ortaklarının, çalışanlarına ve üçüncü partilere zarar verebilecek aykırı davranışlarda bulunmayacak olduğunu kabul ve beyan eder.

 25. Yasal Masraflar:
 26. Kullanıcıdan kaynaklı, tüm vadesi geçmiş fatura vb. masraf ve giderlerden ötürü oluşabilecek zararlar için kullanıcı UBM Asia masraf ve zararlarını, yasal giderleri karşılamakla zorunludur

 27. Üçüncü parti sitelere verilen linkler:
 28. Websitesinde yer alan ve yönlendirme, link verilen sayfalar UBM Asia'nın sorumluluğunda değildir. Bu sebeple, link, yönlendirme verilen websitelerinin içerik ve herhangi bir yönlendirme, linklerinden UBMAsia sorumluluk kabul etmez.

 29. Hizmeti Askıya Alma:
 30. Üyelik ücretinin ödenmesi konusunda herhangi bir aksaklık olması halinde , UBM Asia ilgili üyeliğe sunduğu kullanım hizmet ve servislerini askıya alma hakkını saklı tutar.

 31. Anlaşmazlık Şartları:
 32. Yazılı olarak ya da her iki tarafın imzalamadığı sürece, bu koşullar ile çelişen hiçbir şart, ne UBM Asia'yı ne de kullanıcıyı bağlayıcı nitelikte değildir.

 33. Yasal Kanunlar:
 34. Herbir kullanıcı, UBM Asia ve kullanıcı arasındaki bu Hizmet Şartlarını kabul ettiğini beyan eder ve websitesi ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık halinde, Çin Halk Cumhuriyeti Hong Kong Özel Yönetim Bölgesi kanunlarının geçerli olacağını kabul eder.

 35. Geçerli Olan İngilizce Versiyonu:
 36. Bu Hizmet ve Kullanım Şartları İngilizce ve Çince dillerinde yayınlanmaktadır. Herhangi bir uyuşmazlık halinde İngilizce versiyonu geçerlidir. Dil farklılığı sebebiyle, Çince versiyonunun İngilizce çevirisi mümkün değildir.